Hakkımızda

Hakkımızda: Medo Emlak İnşaat San.ve Tic. Ltd. Şti. Gayrimenkul alım, satım, kiralama, gayrimenkul değerleme hizmetlerinde " şeffaflık, dürüstlük, güven ve koşulsuz müşteri memnuniyeti" ilkelerinden asla taviz vermeyen sektörde 15. yılını doldurmuş bir gayrimenkul danışmanlık şirketidir.

Konusunda uzman bir kadroya sahip olan Medo Emlak muhtelif medya kanalları tarafından aranılan, fikirlerine müracaat edilerek halkımızın bilinçlenmesi yönünde yapılan TV ve Radyo programlarda görüşlerine baş vurulan bir yönetici kadrosuna sahiptir.  

Yenilenmiş sitesi ile katılımcıların ilgi ve alakasını çeken ve her geçen gün ziyaretçi sayısının arttığı, portföylerin satış süresini kısaltarak doğru satıcılarla doğru alıcıları bir çatı altında buluşturan bir emlak firmasıdır.

Faaliyet Alanımız: İstanbul Avrupa yakasının yanı sıra; Tüm Trakya da ( Çatalca, Silivri, Çerkezköy, Çorlu, Tekirdağ, Kırklareli, Edirne) İl, ilçe ve köylerinde Satılık, Kiralık, Villa, Daire, Dubleks, Konut, Bina, İş yeri, Ofis, Dükkan,Mağaza, Plaza, AVM, Fabrika, Otel, Hotel, Butik Otel, Tatil Köyü, Çiftlik, Sanayi, Ticari, Kat karşılığı Arsa, Tarla ve Arazi, hulasa tüm gayrimenkul seçeneklerinde hizmet vermekteyiz.

"Sitemizde yayınlanan gayrimenkullerle sınırlı değiliz, siz talebinizi bize bildirin biz size en uygun gayrimenkulün sunumunu yapalım."